Akıllı Şehir Aydınlatma Uçbirimleriyle Sürdürülebilirlik Adımları

PoiNode, ZNode ve N7Node gibi akıllı şehir aydınlatma uçbirimlerimiz, şehir aydınlatma sistemlerini çağdaş bir görünüme kavuştururken, enerji verimliliği sağlayarak sürdürülebilir bir aydınlatma yaklaşımının temellerini atıyor. Bu entegre uçbirimler, kullanıcılara tek bir noktadan arıza takibi, ışık düzenleme ve senaryo ayarlama imkanları sunarak şehir aydınlatma sistemlerini akıllı ve etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. Bu sayede, geleceğin şehirlerinde akıllı, enerji dostu ve sürdürülebilir aydınlatma çözümlerine doğru önemli bir adım atılmış oluyor.

Esnek ve Efektif Çözümler

Gelişmiş tak-çalıştır soket yapıları ve çok yönlü güç kaynaklarına uyum yetenekleri, her türlü aydınlatma armatürünün ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir çözüm sunmaktadır. Bu akıllı şehir aydınlatma uçbirimleri, armatürlerin geniş bir yelpazede kullanımını mümkün kılarken, farklı güç kaynaklarına uyumluluğuyla işlevselliği artırıp çeşitli enerji gereksinimlerine adapte olabilmektedir. Kolay montaj süreçleri, zaman ve işçilik maliyetlerini minimize ederek sadece enerji tasarrufu değil, aynı zamanda bütçe dostu bir aydınlatma çözümünü de beraberinde getirmektedir. Bu akıllı uçbirimler, şehirlerin aydınlatma altyapısını daha esnek, verimli ve sürdürülebilir hale getirme vizyonuna önemli katkılarda bulunmaktadır.

Kablosuz İletişim
RF433 MHz üzerinden 1,2 km mesafeye kadar Oliptek StarGate ile yıldız topolojisi prensibinde çalışır.
Sürdürülebilirlik
Armatürlerinizin kullanım ömürlerini uzatırken, servis ve bakım maliyetlerinizi de aşağıya çeker.
Tekil ID
Adreslenmeleri tekil ve eşsiz bir kimlik (Unique ID) ile sağlanır. Böylelikle üst sistemlerle olan entegrasyon, izleme ve kurulum işlemlerinde kolaylık sağlar.
Kurulum Kolaylığı
Ürün modelleri (N7 Node, ZHAGA Node, PoiNode, BarNode), direk ve armatürlerin içlerine ya da üstlerine montaj yapılmaya uygundur.

Örnek Projeler