DMX Decoder Serisi ile aydınlatma uç birimlerini kolayca yönetin

Oliptek DMX Dekoder Serisi her tür DMX datasını kaynağından alıp adresine göre pikselin kontrolünü sağlar. Medya fasad uygulamasının ve eğlence sektöründeki ışık sistemlerinin noktasal seviyede kontrol edilmesine imkan sağlar.

Intro

DMX Dekoder Serisinin eşsiz özelliklerini keşfedin.

Bütün DMX kaynaklarıyla uyumlu olarak çalışabilen Oliptek DMX Decoder serisinin 3-4-5 kanallı versiyonlarına ilave olarak SPI versiyonlarıda mevcuttur.

Paralel bağlantı sayesinde alan limiti olmaksızın sistemin genişlemesini sağlar. 0-511 arasında adres alabilmektedir. Sadece 1 watt seviyesinde düşük bir güç tüketimi vardır.PWM modelleri kanal başına 8A seviyesine kadar gücü yönetebilir. Ray tipi kasası mevcuttur.

Oliptek DMX kod çözücüler(decoder) tüm standart DMX Master Controller’lar ile birlikte kullanılabilir. Yüksek güç gereksinimlerine yönelik olarak geliştirdiğimiz DMX decoder’lar her bir kanaldan 8A kadar led sürebilir.

DMX kod çözücüler genellikle RGB, RGBW veya tek renk şerit ledleri kontrol etmek için kullanılır. İstenilen adette DMX decoder birlikte kullanılarak projenizi dilediğiniz şekilde genişletebilirsiniz. DMX decoderler üzerinde standart klemens ile birlikte gelir.
Ürün ile birlikte XLR soketli kablo veya dış mekan 5pin DMX soketli kablo temin edilebilir. Master controller özelliklerine göre yaklaşık 32 adet decoderdan sonra Oliptek DMX Sinyal güçlendiricisi kullanılması önerilir.

Dekoderleri Oliptek DMX Master Controller ile birlikte kullanarak dilediğiniz esneklikte ve büyüklükte aydınlatma projeleri gerçekleştirebilirsiniz.

2Khz PWM Frekansı
Kamera ve benzeri ekipmanlar ile kullanılan led sistemlerinde yüksek tarama frekansı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir.
Farklı kasa seçenekleri
Kullanım alanına göre DMX dekoder serileri ray tipi kasa veya IP67 dış mekan kasa olarak üretilirler.
6V - 36V Giriş Voltaj Aralığı
Geniş giriş voltaj aralığı sayesinde farklı güçteki kaynaklar ile sorunsuzca çalışır.

PWM - SPI çıkış seçenekleri
Dekoder serilerinin DMX protokolünden SPI sinyale ve DMX protokolünden PWM sinyale çeviren seçenekleri mevcuttur.
tr_TRTürkçe