Yüzeylerden Yansıyan Işığın Karakteri

WallWasher LED'ler, binaların ve önemli yapıların gece veya loş ışık koşullarında daha belirgin ve estetik bir şekilde görünmesini sağlar. Bu, yapının prestijini artırır ve çevresel dokuya daha iyi uyum sağlar. Ayrıca, WallWasher LED'ler yapıları dikkat çekici hale getirir, özellikle alışveriş merkezleri, oteller, eğlence tesisleri ve ticari alanlar gibi yerlerde kullanıldığında müşteri çekmeye ve mekanın tanıtımını yapmaya yardımcı olur. Bu ürünler aynı zamanda büyük şehirlerde veya yoğun bölgelerde önemli yapıların gece daha kolay görünmesine yardımcı olur. En önemli özellikelerinden biri de yapıların karakteristik hatlarını ön plana çıkarır ve dokusunu bozmaz.

TAM UYUMLU ÇALIŞMA
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX kontrol cihazları ile tam uyumlu çalışır.
GÜVENLİ KULLANIM DENEYİMİ
Insulation 1 sınıfı üründür, elektrik akımı yalıtımının yanında ek olarak topraklama (nötr) bağlantısı vardır.
SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEME
Eloksallı Ekstrüzyon Alüminyum kasası ve cam takviyeli polikarbon uç kapakları ile fiziksel hasarlardan korunur. IP66 seviyesinde su ve toz geçirmezliğe sahiptir.
KOLAY MONTAJ
Paslanmaz çelik tek vida montaj ayakları ve tak, hızlı çıkar bağlantı modeli sayesinde montajı kolaydır.

WallWasher

RGB

WallWasher RGB ürünü, 16 milyon canlı ve dinamik renk seçeneği ile dikkat çeken animasyonlar sunabilen modern bir aydınlatma ürünüdür. DMX kontrollü RGB ürünlerimiz, sıkı yapısı sayesinde IP66 su ve toza dayanıklılık standardına sahiptir ve montajı kolaydır.

DMX
RGB
IK07
IP66
warranty
Insultation Class 1

WallWasher RGBW modelleri, enerji verimliliği, renk ve efekt çeşitliliği, uzun ömür ve programlanabilirlik gibi avantajları sayesinde birçok farklı alanda kullanılabilir. Bu alanlara örnek olarak alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, peyzaj aydınlatmaları, binalar, köprüler ve okullar verilebilir. İçerisinde beyaz LED'ler bulunduran standart RGB modellerinden farklı olarak, renkler daha parlak ve canlı bir şekilde görünebilir, bu da her türlü mekânda göz alıcı bir aydınlatma sunar.

DMX
RGBW
IK07
IP66
warranty
Insultation Class 1

Single Color / CCT modelleri kullanılarak, modern mimari projelerde estetik ve görsel açıdan etkileyici sonuçlar elde edilebilir; canlı RGB renklerinden biri veya ışıltılı beyazın renk tonları ile. Ayrıca, LED Display ekranı ile adres takibi ve manyetik buton ile adresleme özelliklerini barındırır. Sağlam malzeme yapısı sayesinde IP66 koruma standardına sahip olup toza ve suya karşı dayanıklılık sağlar.

DMX
RGBA
IK07
IP66
warranty
Insultation Class 1

WallWasher IntelliWhite Serisi, 3000K-6500K arasındaki beyaz ışığın tüm tonlarına sahip olan LED'lerle donatılmıştır. DMX kontrol cihazlarıyla mükemmel uyum sağlayan bu seri, güçlü ve yüksek kaliteli ledleri sayesinde doğada bulunan beyaz tonlarını en gerçek şekilde verir. LED display ekran sayesinde kolay adres takibi yapar. IP66 koruma sınıfı soketi ile kolay montaj yapılır. Ayrıca, manyetik buton ile adresleme yapar

DMX
RGBW
IK07
IP66
warranty
Insultation Class 1