Akıllı Master Kontrolcü ile Otomasyon Sistemini Yönet!

Master kontrolcü ünitelerimiz ile akıllı şehir, akıllı tesis, akıllı tarım ve akıllı bina otomasyon projelerini hayata geçir.

Intro

Master Kontrolcünün Eşsiz Özelliklerini Keşfet.

Toplu kontrol, tek tek kontrol, senaryo ile parlaklık ve röle kontrolü (normal-astronomik zamana göre), zamanlanmış tüketim raporunu e-Posta ile gönderme, anlık güç tüketimi, uçbirimlerin geçmiş datalarını izleme, uçbirimler için alarm tanımlama, 20'den fazla uçbirim çeşidi, gruplama sistemi, çevrimiçi ve çevrimdışı harita sistemi özelliklerine sahiptir.

Bunlara ek olarak; Android yazılımı ile ürün lokasyonu belirleme, Gateway durum bilgisi, kolay yedekleme ve yeniden kurma (back-up & restore), web tabanlı arayüz ile tüm cihazlardan kolay erişim (Windows, Android, iOS vb) sağlanmaktadır.

Buluta ihtiyaç olmadan tek başına çalışabilen Master-Slave modu ile genişletilebilir.

Bulut ve Scada benzeri sistemlerle kolay entegrasyon (çeşitli protokol destekleri) sağlar. Çoklu dil seçeneği mevcuttur.

%100 Gömülü Sistem
Endüstriyel uygulamaların ihtiyaçlarına yönelik gömülü olarak inşa edilen sistemimiz, 7/24 kesintisiz çalışır.
Sunucu konforu
Yenilikçi arayüzü sayesinde kendine bağlı olan uçbirimlerin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar ve kurulumlarının kolayca yapılmasına imkan verir.
Web tabanlı arayüz
Ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan, içinde web tarayıcı barındıran herhangi bir cihaz ile uzaktan bağlantı yaparak tüm sahayı kolayca yönetin.
Kolay entegrasyon
Sahip olduğu ModBus, MQTT ve RestApi entegrasyon protokolleri ile TCP/IP üzerinden 3. taraf sistemlere kolayca entegre olur.
Sistem Topolojisi

GW300A Gateway çevre uçbirimleri RF sinyali ile yıldız topolojisinde haberleşir. 

Gatewayler birbirleri ile master-slave olarak ilişkilendirilebilir.

TCP/IP ağlarına ethernet veya WiFi üzerinden dahil olurlar. 

Intranet veya internet ağına dahil olan gatewayler desteklediği çeşitli entegrasyon protokolleri ile scada veya bulut sistemlerine entegre olurlar.

Arayüz Örnekleri