Akıllı Şehir Aydınlatma Kontrol Uçbirimleri

ZHAGA, NEMA standartlarında soket yapısına sahip armatürlerinizi veya konvansiyonel tipteki eski armatürlerinizi kablosuz uçbirimlerimizle akıllandırın.

Akıllı Şehir Aydınlatma uçbirimleri ile armatürleri dönüştürün

"Uluslararası standartlara uygun cihazlar - Konvansiyonel tipler dahil olmak üzere ZHAGA ve NEMA standartlarındaki armatürler için kontrol ekipmanları - Direklere veya armatürlere monte edilebilen ZHAGA veya NEMA soket yapısı olmayan konvansiyonel ürünler için otomasyon üniteleri"

Oliptek Aydınlatma Kontrol Birimleri, armatürlerin operasyonel kontrolünü ve senaryolarla planlanmasını sağlarlar.Armatürlerin kullanım ömürlerini uzatırken, diğer yandan servis ve bakım maliyetlerini aşağıya çekerler.

Direk içi, direk üzeri, armatür üstü, armatür içi montaj şekillerine uygun çeşitli modelleri vardır (N7 Node, ZHAGA Node, PoiNode, BarNode).

RF433 MHz üzerinden 1.2 km mesafeye kadar Oliptek StarGate ile yıldız topolojisi prensibinde çalışırlar.

Adreslenmeleri tekil ve eşsiz bir UNIQUE ID ile sağlanır. Böylelikle üst sistemlerle entegrasyonda, izlemede ve kurulumda kolaylık sağlanır.

Ölçüm sistemi barındıran ve barındırmayan modeller mevcuttur. Ölçüm yapmayan modellerde aydınlatmanın kontrolü sağlanırken ölçüm yapan modeller durum ve arıza izlenmesinede olanak verirler.

Ürünleri yakından inceleyin

tr_TRTürkçe