RF Star Kablosuz otomasyon uçbirimleri ile limitleri aşın

Oliptek RF Star Kontrol Birimleri, kablosuz iletişim ve modüler yapıları ile tesisinizdeki çeşitli ihtiyaç ve problemleri çözmek için tasarlanmıştır.

Intro

RF Star Serisinin eşsiz özelliklerini keşfedin.

Kablosuz olarak uzun mesafede haberleşebilmesi, birim uçbirim maliyeti uygun, modülerlik genişleyebilirlik, uzaktan yazılım güncellemesi, kolay kurulum, ray tipi kutu sayesinde standart enerji panolarına kolay montaj.

RF Star Birimleri, okul, hastane, fabrika, işyeri ve plaza binalarında aydınlatma, sıcaklık, rutubet, su, iklimlendirme vb gibi sistemlerin hem kontrolünü, hem de anlık olarak ilgili verilerin izlenmesini sağlar.

Oliptek StarGate Gateway’in sağladığı senaryolu altyapı ile birleşerek, ilgili sistemlerin önceden belirlenmiş zamanlardaki tetiklemeleri yapılırken, web tabanlı arayüz üzerinde işlemlerin ve operasyon durumlarının izlenmesi de sağlanır.

Modüler Yapı
Analog - dijital giriş ve çıkışlar, röle sistemleri gibi birbirinden farklı özellikler barındıran uçbirimler kullanım alanlarına göre seçilir.
Kurulumu Kolay
RF uç birimleri Oliptek GW300A gatewayine çok hızlı bir şekilde dahil edebilirsiniz. PLC, Scada, Bulut yapılarına bilgilerini taşıyabilir ve bu yapılar üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Kablosuz
Açık alanda 1.5km iletişim mesafesine sahip olan uç birimler. Kapalı alanlarda da çok yüksek performans sergilemektedirler.
Tekil ID
Oliptek RF ailesine dahil her bir uçbirimin tekil bir ID si vardır. Bu yapıda ürünler bir gatewayden diğerine rahatça taşınabilirler.
tr_TRTürkçe