DMX/PWM Repeater Serisi ile Işığa Hakimiyetinizi Güçlendirin!

Oliptek, aydınlatma ve kontrol sistemlerinizi daha akıllı ve güçlü hale getirmek için DMX/PWM Repeater ürünleri sunuyor. Aydınlatma efektlerini mükemmel bir şekilde yönetmek, uzun mesafeleri aşmak ve sinyal gücünü artırmak artık çok daha kolay. Ürünlerimiz, köklü bir deneyim ve inovasyonla donatılmış, güvenilirlik ve yüksek performans sağlıyor.

TAM UYUMLU
ÇALIŞMA
Tüm DMX ve PWM ürünleri ile sorunuz çalışır.
12V - 24VDC GİRİŞ VOLTAJ ARALIĞI
Esnek giriş voltaj aralığı sayesinde farklı güçteki kaynaklar ile sorunsuzca çalışır.
KONTROL
ELİNİZDE
Hassas ışık kontrolünü iş gücünden bağımsız olarak gerçekleştirirsiniz.
UZUN MESAFELERE GÜVENİLİR ÇÖZÜM
Geniş mesafelerde aydınlatma ürülerinin data kaybını azaltır.

DMX

DMX (Digital Multiplex) aydınlatma kontrol protokolünü işleyen ve bölücü bir cihazdır. Temel işlevi, tek bir DMX sinyalini birden fazla çıkışa bölerek bu sinyali çoğaltmak ve aydınlatma ekipmanlarının kontrolünü kolaylaştırmaktır.

CE
DMX
6-36VDC
IP20
GARANTİ

PWM tekrarlayıcı, PWM (Pulse Width Modulation) sinyallerini kontrol etmek ve yönlendirmek amacıyla kullanılan bir elektronik cihazdır. Girişteki zayıf PWM sinyallerini güçlendirerek tekrarlar ve daha büyük hatları besler.

CE
PWM
12VDC
24VDC
IP20
GARANTİ

PWM tekrarlayıcı, PWM (Pulse Width Modulation) sinyallerini kontrol etmek ve yönlendirmek amacıyla kullanılan bir elektronik cihazdır. Girişteki zayıf PWM sinyallerini yükselterek tekrarlar ve daha büyük hatları besler.

CE
PWM
12VDC
24VDC
IP20
GARANTİ