Endustri 4.0

Akıllı Tesislere Akıllı Donanımlar!

Akıllı aydınlatmadan akıllı fabrikaya kadar uzanan bir yelpazede, sistemlerinizi kablosuz-kablolu gateway ve uçbirim çözümlerimiz ile izlenebilir ve kontrol edilebilir hale getiriyoruz.

Kablolu ve Kablosuz Sistemler
Uygulama ihtiyaçlarına göre uçbirim ve kontrolcüler arasında RF veya RS485 üzerinden haberleşme sağlanır.
İzleme ve Yönetme
Aydınlatma sistemlerinin, makinaların, sensörlerin ve benzeri yapıların durumlarını anlık olarak izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Yüksek Kararlılık
Endüstriyel kontrol sistemleri ve arabirimleri, 7/24 kesintisiz olarak çalışır.
Modüler ve Genişleyebilir
Birbirinden farklı I/O (input/output) özelliklerine sahip uçbirimlerimiz, modüler yapıları sayesinde kullanım ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirilir.
Sınırsız Sensör ve Aktüatör Seçeneği
Farklı gerilim aralıklarındaki analog, dijital giriş/çıkış ve röle uçbirimlerimiz sayesinde çok çeşitli sensör sistemleri ile uyumlu çalışır.
Kolay Kurulum ve Uygulama
Saha ekipleri ve IT profesyonellerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz sistemleriz sayesinde kurulum süreleri en aza indirgenir.
Yenillikçi Endüstriyel Çözümler

Otomasyon ihtiyaçlarınıza yönelik komple çözümler

Otomasyon sistemlerimizi farklı alanlardaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, tam kapsamlı donanım ve yazılımlar olarak geliştiriyoruz.

Entegre Yazılım  Çözümleri
Entegre Yazılım Çözümleri
Ürettiğimiz donanım sistemlerinin kurulumunu ve testini kolaylaştırmak için, ekosistemimizi son kullanıcı dostu, Windows, Android ve web tabanlı yazılımlarla güçlendiriyoruz.
Yerel kullanımda da bulut konforu

Gateway ve master kontrolcüler için geliştirdiğimiz gömülü web tabanlı arayüz sayesinde sistemlerinizi lokal olarak kontrol edebildiğiniz gibi entegrasyon ayarlarınıda kolayca yapabilirsiniz.

BULUT DESTEKLİ

3. taraf sistemlerle kolay entegrasyon

IOT bulutlar, Scada ve BMS sitemlerine MQTT, ModBus veya RestAPI üzerinden kolayca entegre olur.