Animasyon ve Otomasyon

50 yıllık köklü bir elektronik üretim geleneğinden gelen firmamız 2008 yılı itibari ile Oliptek markası altında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk günden beri müşteri memnuniyetini merkeze alarak yenilikçi ürünler ve çözümler üreten Oliptek, bunları en yüksek kalitede sunarak, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Oliptek, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak topluma ve çevreye değer katan ürünleriyle, medya cephe sistemleri, kablosuz otomasyon sistemleri, otopark yönlendirme sistemleri ve IOT kontrol donanımları alanlarında üretim yapmaktadır.

Güçlü Ar-Ge yapısı ve dinamik üretim kapasitesi ile sürekli olarak ürünlerini ve süreçlerini geliştirmekte, yeni teknolojileri takip ederek sektördeki en son gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır.

Geliştirdiği yüzlerce ürün ve proje ile yurtiçindeki aydınlatma ve otomasyon sektörlerinde elde ettiği başarıları yurtdışına da taşıyan Oliptek, hedeflediği uluslararası pazarlarda faaliyetlerini genişletmektedir.

Sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkelerini benimseyerek, müşterilerine değer katacak ürünler ve çözümler sunan Oliptek, memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, sürdürülebiliği sağlamayı ve global düzeyde rekabet etmeyi amaçlamaktadır.

0

Türkiye'nin tüm şehirlerinde

+0

Farklı Ülkede

+0

Farklı ürün seçeneği

+0m2

Animasyon alanı