Fotojenik atmosfer yaratır.
Reklam faaliyetlerine destek olur.
Tematik konseptler oluşturulur.
Ziyaretçilerin Sosyal medyada paylaşım yapmasını sağlar.

Animasyon Sistemleri ile Alışveriş Merkezleri Çok Renkli, Çok Hareketli!

Animasyon sistemleri, binaların veya diğer yapıların yüzeylerine yerleştirilen LED ışıklar ile etkileyici ve çekici görsel efektlerin oluşturulduğu teknolojik tasarımlardır.

Bu uygulama, AVM'lerde mimari estetiği vurgulamak, marka bilinirliğini artırmak, yapıyı daha dikkat çekici kılmak ya da özel günlerde veya tatil sezonlarında konsept atmosfer yaratmak gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

4 Farklı Animasyon Serimiz ile Modanın Kalbi Yapılar!

skyliner-series-logo

Oliptek Animasyon Serileri ile Fark Yaratan Renkler

Oliptek animasyon serileri, binanın ya da tesisin görsel estetiğini vurgulamak, diğer yapılardan ayrışarak marka görünürlüğünü artırmak ve mekanın atmosferini zenginleştirmek için oldukça etkili bir araçtır.

Oliptek animasyon serileri, AVM animasyon sistemlerinde en çok tercih edilen uygulama modelidir. Farklı renk ve yoğunluklardaki ışıklarla, canlı ve dikkat çekici animasyonlar yaratılır.

Yüksek Görsel Etki
SkyLiner'ın parlaklığı, renk çeşitliliği ve animasyon yetenekleri, dikkat çekici ve etkileyici görsel efektler oluşturmanıza olanak tanır.
Esnek Yapı
LED ışıkların esnek yapısı, farklı şekil ve desenlerin oluşturulmasına izin verir. Böylece, binanın konturuna uygun tasarımlar veya özgün figürler yaratmak mümkündür.
Sağlam ve Uzun Ömürlü
Özel yalıtımlı bir soket tasarımına sahiptir ve tüm bağlantı noktaları ultrasonik kaynaklıdır. Kullanılan LED’ler IP67 koruma seviyesinde olduğu için uzun ömürlüdür. Bu da bakım ihtiyacını azaltır.
Tam Uyumlu Çalışma
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışır.
Kurulum Kolaylığı
Oliptek animasyon sistemleri, kullanıcı dostu tasarımı ve kolay entegrasyon özellikleri sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurulabilir.

Örnek Projeler