MeshLiner Serisi ile Bina Cephenizi Transparan Işıklarla Kaplayın!

MeshLiner Serisi ile bina cephelerini, köprüleri, otelleri, AVM cephelerini transparan animasyon alanlarına dönüştürün. Geleneksel aydınlatma yöntemlerine göre daha esnek, daha verimli, kişiselleştirilebilir ve daha estetik bir çözüm sunan MeshLiner, modern aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir seçenektir.

GENİŞ YÜZEYLER İÇİN ESNEK TASARIM
Modüler tasarımı ve değişen kablo boyları ile uygulama alanına göre genişletilebilir veya küçültülebilir. Bu sayede farklı mekanlarda kullanımı kolaylaştırırken tasarım özgürlüğü de sunar.
YÜKSEK TRANSPARANLIK
Yüksek transparanlık düzeyi, MeshLiner’ın hem iç ve dış mekanlarda hem de cam cephelerde kullanılmasını sağlar.
KOLAY UYGULAMA
MeshLiner, tek ya da çift taraflı olarak üretilir. Benzersiz soket dizaynı, montaj çeşitliliği, kablolama avantajları ve tak&çalıştır özelliği ile kolay uygulananır.
BENZERSİZ DİZAYN
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX kontrol cihazları ile tam uyumlu çalışır.

MeshLiner

MeshLiner Vertical 90°, esnek kontrol, enerji verimliliği, yüksek transparanlık düzeyi, kişiselleştirme ve kolay uygulama gibi avantajları sayesinde, geleceğin aydınlatma standartlarına yön verme potansiyeline sahip bir teknolojidir. Tüm DMX kontrol cihazları ile kusursuz bir uyumlulukla çalışabilen bu model, benzersiz soket dizaynı, montaj çeşitliliği, kablolama avantajları ve tak & çalıştır şeklindeki servis kolaylıklarını beraberinde getirir.

DMX
RGB
12V
uv
ip65
IK09