Otomasyon Uçbirimleri

Akıllı Şehir uygulamaları,fabrikalar,toplu yaşam alanları vb tesislerde kullanılmak üzere üretilmiş kablolu ve kablosuz uç birim sistemleri

Otomasyon Uçbirimleri ile Endüstri 4.0 I yakalayın

Oliptek Akıllı Otomasyon Sistemleri. Okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, evlerde, işyerlerinde, plazalarda vb. Aydınlatma, ısı, nem, su, havalandırma vb. Yerlerde kullanılır. Sistemlerin toplu veya bireysel olarak kontrol edilmesini ve ortam değerlerinin ölçülmesini sağlar.

Otomasyon kontrol serileri modüler yapıda ve genişleyebilir şekilde tasarlanmıştır.Kullanıcının ve kullanım alanının ihtiyaçlarına göre belirlenen uç birimler seçilerek tasarlanan otomasyon sistemi tesisin en ideal şekilde yönetilmesini sağlar.
Sistemdeki modüller tamamen kablolu, tamamen kablosuz yada karışık şekilde kullanılabilirler. Belirli modüller tek bir işlevi yerine getirirken bazı modüller ise birden çok işlevi yerine getirebilirler. Sensör ve aktüatorlerde oluşan uçbirim setleri sıcaklık ölçme, aydınlatma kontrolü, röle tektikleme, dijital ve analog giriş-çıkış gibi görevleri yerine getirirler.

Ürünleri yakından inceleyin

tr_TRTürkçe