Akıllı Şehir Aydınlatma Kontrol Uçbirimleri

ZHAGA, NEMA standartlarında soket yapısına sahip veya konvansiyonel tipteki eski armatürleri kablosuz uçbirimlerimizle akıllandır!

Akıllı Şehir Aydınlatma Uçbirimleri ile Armatürleri Dönüştürün!

"Uluslararası standartlara uygun cihazlar - Konvansiyonel tipler dahil olmak üzere ZHAGA ve NEMA standartlarındaki armatürler için kontrol ekipmanları - Direklere veya armatürlere monte edilebilen ZHAGA veya NEMA soket yapısı olmayan konvansiyonel ürünler için otomasyon üniteleri"

Oliptek akıllı şehir aydınlatma uçbirimimiz, armatürlerinizin operasyonel kontrolünü ve senaryolarla planlanmasını sağlar. Armatürlerinizin kullanım ömürlerini uzatırken, servis ve bakım maliyetlerinizi de aşağıya çeker.

IOT haberleşme protokolü kullanan ürün modelleri (N7 Node, ZHAGA Node, PoiNode, BarNode), direk ve armatürlerin içlerine ya da üstlerine montaj yapılmaya uygundur.

RF433 MHz üzerinden 1,2 km mesafeye kadar Oliptek StarGate ile yıldız topolojisi prensibinde çalışır.

Adreslenmeleri tekil ve eşsiz bir kimlik (Unique ID) ile sağlanır. Böylelikle üst sistemlerle olan entegrasyon, izleme ve kurulum işlemlerinde kolaylık sağlar.

Ürün modellerimiz ölçüm sistemi olan ve olmayan olarak ikiye ayrılır. Ölçüm yapmayan modellerimizde aydınlatmanın kontrolü sağlanırken, ölçüm yapan modellerimizde durum ve arıza izlenmesi yapılabilir.

ORF POINODE-X00PX

PoiNode

Modernizasyon projelerinde, direk üstü veya armatür üstü uygulamalar için uygun polikarbonat kasaya sahiptir.

Zhaga Book 18 standartlarına uygun elektrik bağlantıları ve priz yapıları, tak-çalıştır özelliği ile montajı kolaylaştırır ve bakım avantajları sunar.

NEMA (ANSI C136.41) standartlarına göre tasarlanan elektrik bağlantıları ve priz yapısı, tak-çalıştır özelliği sayesinde montaj ve bakım süreçlerinde kolaylık sağlar.