U-Port Converter Serisi ile Veri Yollarını Yönet!

Oliptek U-Port Converter serisi endüstriyel cihazlarda, haberleşme ekipmanlarında ve tıbbi cihazların kontrolünde veya haberleşmelerinde kullanılır. Üç farklı ürün ile USB bağlantısından gelen veriler RS232, RS485, RF433 iletişim protokollerine çevrilir.


KOLAY BAĞLANTI VE KURULUM
Tüm USB 2.0 ve USB 3.0 arabirimi üzerinden destekli cihazlara kolayca bağlanabilirler.
GÜÇ BESLEMESİ
USB portundan güç alırlar, bu nedenle çok düşük güç harcarlar ve harici güç kaynağına ihtiyaç duymazlar.
KOMPAKT TASARIM
Kompakt bir tasarıma sahiptirler, tüm kullanıcılar için taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı sağlarlar.
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7,8,10,11 desteği sunarlar.

U-PORT CONVERTER

U-PORT USB RS232 adaptörü, seri portlu cihazlarla modern USB portları arasında veri iletişimini sağlar. Endüstriyel cihazlar, Haberleşme ekipmanları, Tıbbi cihazlar ile Kontrol ve Ölçüm cihazlarının haberleşmesi için uygun bir üründür.

CE
u-port usb
RS232
IP20

Bu adaptör, bilgisayarlar ve diğer USB uyumlu cihazlar ile endüstriyel otomasyon sistemleri, sensör ağları ve izleme ekipmanları gibi RS485 protokolü kullanan cihazlar arasında güvenilir veri iletişimini sağlar. Uzun mesafe iletişimi ve çoklu cihaz bağlantısı gibi özellikler sayesinde endüstriyel ortamlarda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

CE
u-port usb
IP20

U-PORT USB RF433 adaptörü ~1000m.'ye kadar kablosuz yapısı ile veri iletişimini kablolardan bağımsız hale getirir, bu da daha esnek ve kolayca kurulum yapılabilen sistemler oluşturulmasına olanak tanır.

CE
u-port usb
RF433mhz
IP20