Teknoparklar, Oliptek'in Animasyon Sistemleri ile Görünürlüklerini Artırıyor!

İnovasyonları teşvik eden, girişimcilere fırsatlar sunan ve çeşitli alanlarda bilim ve teknoloji faaliyetlerini hızlandıran teknoparklar ve bilim merkezleri, görünürlüklerini çeşitli animasyon sistemlerimiz ile artırır.

Görünürlüğünü artırmanın yanı sıra animasyon ürünlerimiz sayesinde, teknolojik ve bilimsel kimliklerini çeşitli temalardaki animasyonlarla dışa vururlar.

Teknoloji ve Bilim, Göz Alıcı Renklerle Sanata Dönüşüyor!

skyliner-series-logo

Görsel Etki ve Esneklik

Farklı animasyonlar için optimal olarak tasarlanmış çeşitli animasyon serilerimiz sayesinde istenilen görsel etkiye en başarılı şekide ulaşmanız çok kolay.

Farklı görsel etkilerin yanı sıra her ürünün kendine özgü kurulum tasarımı sayesinde, ihtiyacınız olan çözüme nokta atışı ulaşmanızı sağlar.

Yüksek Görsel Etki
SkyLiner'ın parlaklığı, renk çeşitliliği ve animasyon yetenekleri, dikkat çekici ve etkileyici görsel efektler oluşturmanıza olanak tanır.
Esnek Yapı
LED ışıkların esnek yapısı, farklı şekil ve desenlerin oluşturulmasına izin verir. Böylece, binanın konturuna uygun tasarımlar veya özgün figürler yaratmak mümkündür.
Sağlam ve Uzun Ömürlü
Özel yalıtımlı bir soket tasarımına sahiptir. Kullanılan LED’ler IP67 koruma seviyesinde olduğu için uzun ömürlüdür. Bu da bakım ihtiyacını azaltır.
Tam Uyumlu Çalışma
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışır.
Kurulum Kolaylığı
Oliptek animasyon sistemleri, kullanıcı dostu tasarımı ve kolay entegrasyon özellikleri sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurulabilir.

Örnek Projeler