Akıllı Master Kontrol Üniteleri

Kablolu ve kablosuz uçbirimleri yöneten web tabanlı endüstriyel master kontrol sistemleri.

Web Arayüzlü Master Kontrol Serisi ile Otomasyona Hükmet!

Kullanım alanına göre özelleşmiş gömülü yönetim arayüzü ile bulut ve üçüncü taraf sunucularla kusursuz entegrasyon sağlar.

Master Kontrol serimiz, fabrika, atölye ve üretim tesisi gibi endüstriyel alanların lokal ya da uzaktan yönetilmesine olanak verir.

Mobil cihazlar ve bilgisayar üzerinden ya da yerel kullanımda web arayüzü ile kolayca kontrol edilir.

Gömülü sistemlerimiz, kullanım alanlarına göre tekil ya da toplu kontrole, senaryo ile de yönetime izin verir. Uçbirimlerdeki arıza tespit modülleri sayesinde, sistemlerin çalışma ve arıza durumlarını internet üzerinden gerekli sistemlere iletir. Ürün geçmişlerini WEB arayüzü üzerinden sunabildiği gibi e-Posta üzerinden de rapor olarak paylaşabilir.

Üçüncü taraf sunucular ve bulut yapıları ile MQTT, TCP/IP MODBUS gibi protokollerle haberleşerek hem gönderilen komutları uçbirimlere iletir, hem de durum ve arıza bilgilerini sağlar.

gw-300A 2

Master Controller

Akıllı şehir uçbirimleri ve endüstri otomasyon uçbirimlerini uzaktan kontrol etmek için tasarlanmıştır. Akıllı telefon, bilgisayar ve tabletlerden kolay kullanılan bir arayüze sahiptir. Uçbirimleri otomatik ve manuel olarak yönetmenizi sağlamakla beraber uçbirimlerin sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığını da takip edebilirsiniz.

CE
DMX
PWM
12VDC
24VDC
IP20