Animasyon Kontrol Sistemleri

Dünya standartında Master Kontrol ve Dekoder serileri ile aydınlatma uçbirimlerini yönetin.

DMX Kontrol Serileri ile Işığa Hükmet!

Oliptek Animasyon Kontrol sistemlerimiz ile medya cephe (media facade) uygulamalarında tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Oliptek Animasyon Kontrol serilerimiz DMX tabanlı master kontrol sistemleri ve dekoderlerden oluşur. Kullanım amacınıza göre farklı özelliklerde sunduğumuz master kontrol serileri, çevrimiçi ve çevrimdışı versiyonlarda çalışır. Bina cephe ihtiyaçlarınıza göre esnek ve genişleyebilir yapıda tasarladığımız yenilikçi kontrol donanım ve dekoder serilerimiz ile cephe aydınlatma-animasyon ürünlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

DMX Ürün Topolojisi

Ürünlerin genel şekil ve özellliklerini gösteren topoloji şemasını buradan inceleyebilirsiniz.

Bu görselde ürünlerin birbirleri ile bağlantı sıralamaları, hangi cihazların birbirleri ile bağlı olduğu bilgileri ve bu bağlanan cihazlar arasında nasıl bir veri aktarımı yapıldığı tarif edilmektedir.

 

dmx-yeni-urunler-slider

DMX

Cephe animasyon ürünlerinin "Dijital Multiplex" protokolü ile pixel veya noktasal kontrolünü sağlayan dekoderlerdir. Çeşitli kanal sayılarında seçenekleri ile ihtiyaca uygun olanı seçebilirsiniz.

CE
DMX
PWM
12VDC
24VDC
IP20

DMX Controller serisi ile cephe animasyon sistemlerindeki dekoderlere renk ve animasyon gönderilir. Bilgisayar, tablet veya cep telefonu üzerinden erişebileceğiniz kulanımı basit bir arayüze sahiptir.

CE
DMX
PWM
12VDC
24VDC
IP20

Oliptek dış cephe ürünleri çok büyük alanlarda kullanılabilir. Alan büyüdükçe birbirine bağlı ürün sayısı artar ve uzun mesafelerde sinyal kaybına bağlı animasyon hataları olma ihtimali artabilir, bu yüzden ölçüler limitlidir. Bu limiti kaldırmanın yolu ise sinyal güçlendirici DMX Repeater serisidir.

CE
DMX
PWM
12VDC
24VDC
IP20