Cephe
Animasyon Ürünleri

Farklı uygulama alanlarına göre tasarlanmış animasyon armatürleri ile iç ve dış cepheleri zenginleştir!

Cephelere Özel Animasyon Armatürleri

Animasyon ve aydınlatma uçbirimleri iç ve dış cephelerin birbirinden farklı aydınlatma ve montaj ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çeşitli kasa ve elektronik donanımlarla üretiyoruz.

Oliptek cephe animasyon sistemleri, markanızın görünürlüğünü artırır ve markanızı yaratıcı biçimde konumlandırmanızı sağlar.

  • Bina cephelerinde eşsiz görseller oluşturur.
  • Akılda kalıcılık ve marka bilinirliğine destek olur.
  • Animasyonlar ilgi ve dikkat çeker.
  • Simge yapıları şehir ortamında ön plana çıkarır.
  • Mimari dizayn ve detayları ön plana çıkararak eserin değerini vurgular.
skyliner-series

SkyLiner

SkyLiner serisi göz alıcı renkler ve pixel kontrollü animasyonlar sunabilen güçlü ürünler olmalarının yanı sıra suya, toza, UV ışınlarına ve hatta belli oranda bükülmeye dayanacak kadar sağlam bir yapıya sahip lineer aydınlatma sistemleridir.

DMX
SPI
pwm
RGBW
uv
ip66

MeshLiner serisi şeffaf kasa yapısı, canlı renkleri ile birbirlerine bağlanarak büyük bir ekrana dönüşebilme özelliğine sahip ürünlerdir. Özellikle tanıtım ve ilgi çekme gibi amaçlara hizmet etmekte tercih edilebilir.

DMX
12VDC
RGBW
uv
ip65
IK09

PoiPix serisi yarım küre şeklinde birden çok "pikselin" birbirleriyle birleşerek tek renk aydınlatma ile veya bütünleşik bir şekilde hareketli efektler ve animasyonlar oluşturması ile öne çıkar. Kablo ile birbirlerine bağlantı mesafeleri istenildiği gibi ayarlanabilir. Özellikle tematik atmosferler sağlama ve zorlu şekillerdeki yüzeylere montaj edilmek üzere tercih edilebilir.

DMX
SPI
RGBW
uv
ip67

Wallwasher serisi tek renk veya piksel kontrollü seçenekleri ile yüzeylere yansıtma yoluyla uygulanmakta olan güçlü bir cephe animasyon ürünü olma özelliğiyle öne çıkar. Amacı genellikle yapıların hatlarını öne çıkarmak, yapıya renk katmak ve yapının hatlarını ön plana çıkarmak olan bir seridir.

DMX
RGBW
IK07
ip66
uv