DMX Kontrol serisi ile en güzel animasyonları hayata geçirin

"Oliptek DMX Master Controller ürünlerimizle mimari aydınlatma projelerinden, sahne ışık sistemlerine, vitrin ışıklandırmalarına kadar tüm DMX animasyon sistemlerini kontrol edebilirsiniz. 

Oliptek DMX Kontrol Serisi, ArtNet desteği sayesinde tüm evrensel DMX sistemleri ile uyumlu olarak çalışarak, içeriği proses ederek tüm animasyonlu medya fasad ve eğlence sektöründeki ışık sistemleri uygulamalarını gerçek bir şova dönüştürür. "

Intro

DMX Kontrol Serisinin eşsiz özelliklerini keşfedin.

Gömülü yazılımı ile medya fasad uygulamalarının, içerisinde tarayıcı bulunan tüm cihazlarla kontrol edilmesini sağlar. 1024 kanala kadar 4 adet universe sağlamaktadır.

Oliptek DMX Kontrol Ünitesi master olarak kullanıIdığında, SD Card slotu sayesinde harici bir bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, tek başına bir medya oynatıcısı olarak çalışabilmektedir. Oliptek DMX Kontrol Ünitesi slave olarak kullanıldığında, tüm ArtNet kaynakları ile birlikte çalışabilmektedir.

Yenilikçi web arayüzü ve WiFi bağlantısı sayesinde sorunsuz ve kolay bir şekilde içerik yönetimine olanak verir. Gelişmiş animasyon tasarım yazılımı ile oluşturduğunuz animasyon dosyalarını offline olarak oynatabilir. WiFi bağlantısı üzerinden Art-Net ile canlı olarak animasyon yapılmasına izin verir. Senaryo sayesinde belirlediğiniz zamanlarda dilediğiniz animasyonu otomatik olarak oynatır.

1024 Kanallı 4 Port
DMX Kontrol cihazları her biri 1024 kanala kadar destekleyen 4 adet DMX portu bulundurmaktadır.
Offline Çalışma
Windows tabanlı animasyon programı ile üretilen içerikleri kendi hafızasından offline olarak oynatabilir.
Web tabanlı arayüz
Arayüz üzerinden oynatma listelerini düzenleyebilir. İçerik yükleyebilir ve uzaktan yönetebilirsiniz.
Art-Net Desteği
Slave modda 3 taraf yazılımlar üzerinden (MADRIX, Resolume vs) artnet protokolü ile sağlanan animasyon datalarını oynatır.
tr_TRTürkçe