Aydınlatmanın Yaratıcı Yolculuğu, POIPIX Serisi ile Başladı!

Oliptek Poipix Serisi, noktasal olarak oluşturduğu animasyonlar ile bina cepheleri, köprüler, peyzaj alanlar, oteller, hastaneler, meydan ve stadyumlar gibi mimari yapıların güzelliklerini ve detaylarını vurgulayarak mekânların karakterini belirler. Işıkla dokunan bu mekânlar, insanların duygusal bağ kurmasını sağlayarak, estetik ve görsel anlamda yaratıcı bir yolculuğa davet eder.

TAM UYUMLU ÇALIŞMA
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışır.
TÜM YÜZEYLERDE KUSURSUZ SONUÇ
Modüler yapısı ve ayarlanabilir piksel aralıkları sayesinde yatay ve dikey yönde sınırsız olarak genişleyebilir. En uzak mesafelerden bile etkileyici sonuçlar verir.
ESNEK TASARIM
Esnek gövde tasarımı ile farklı montaj tiplerine uygundur. Düz ve oval yüzeylere ya da çelik halatlara kolayca monte edilir.
SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEME
IP67 kasası, dayanıklı kablo tasarımı ve özel yalıtımlı soketleri sayesinde dış mekânların zorlu koşullarında güvenle çalışır.

Poipix

RGB

Oliptek Poipix RGB Serisi, kırmızı, yeşil ve mavi ana renklerini kullanarak 16 milyon farklı canlı ve parlak renk üretir. DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışan Poipix RGB Serisi, modüler yapısı ve ayarlanabilir piksel aralıkları sayesinde yatay ve dikey yönde sınırsız olarak genişleyebilir. Düz ve oval yüzeylere ya da çelik halatlara kolayca monte edilir. IP67 kasası, UV koruması, dayanıklı kablo tasarımı ve özel yalıtımlı soketleri sayesinde dış mekânların zorlu koşullarında güvenle çalışır.

DMX
SPI
pwm
RGB
uv
ip67

Oliptek Poipix RGBW Serisi, kırmızı, yeşil ve mavi ana renklerinden oluşan RGB renk derinliğine ek olarak sahip olduğu gerçek beyaz ışık ile renkler daha canlı ve parlak görünür. DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışan Poipix RGBW Serisi, modüler yapısı ve ayarlanabilir piksel aralıkları sayesinde yatay ve dikey yönde sınırsız olarak genişleyebilir. Düz ve oval yüzeylere ya da çelik halatlara kolayca monte edilir. IP67 kasası, UV koruması, dayanıklı kablo tasarımı ve özel yalıtımlı soketleri sayesinde dış mekânların zorlu koşullarında güvenle çalışır.

DMX
SPI
RGBW
uv
ip67

Oliptek Poipix IntelliWhite Serisinin üzerindeki LED'ler beyaz ışığın tüm tonlarına (3000K-6500K) sahiptir. DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışan Poipix IntelliWhite Serisi, modüler yapısı ve ayarlanabilir piksel aralıkları sayesinde yatay ve dikey yönde sınırsız olarak genişleyebilir. Düz ve oval yüzeylere ya da çelik halatlara kolayca monte edilir. IP67 kasası, UV koruması, dayanıklı kablo tasarımı ve özel yalıtımlı soketleri sayesinde dış mekânların zorlu koşullarında güvenle çalışır.

DMX
SPI
kelvin
uv
ip67

Oliptek Poipix Single Color/CCT Serisi, canlı RGB renklerinden birine ya da ışıltılı beyazın renk tonlarına sahip LED'ler ile modern mimari projelerinde estetik ve görsel açıdan etkileyici sonuçlar verir. DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışan Poipix Single Color/CCT Serisi, modüler yapısı ve ayarlanabilir piksel aralıkları sayesinde yatay ve dikey yönde sınırsız olarak genişleyebilir. Düz ve oval yüzeylere ya da çelik halatlara kolayca monte edilir. IP67 kasası, UV koruması, dayanıklı kablo tasarımı ve özel yalıtımlı soketleri sayesinde dış mekânların zorlu koşullarında güvenle çalışır.

pwm
uv
WNC
RGBA
ip67