Mimari ve Işığın Büyülü Dansı

Oliptek SkyLiner serimiz, modern mimari projelerin ve yapıların dış görünümünü vurgulamak ve estetik bir etki yaratmak için etkileyici aydınlatma çözümleri sunar. Bu özel seri, farklı renk ve yoğunluklardaki ışıkla, canlı ve dikkat çekici animasyonlar yaratmaya imkan tanır. Bina cephelerinde, şehir manzaralarında, otellerde, alışveriş merkezlerinde, konut projelerinde, anıtlarda, köprülerde, stadyumlarda ve daha birçok yerde animasyonlu lineer medya cephe (media facade) uygulamalarımızı kullanarak ortamınızın atmosferini güçlendirebilirsiniz.

TAM UYUMLU ÇALIŞMA
Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm DMX/SPI kontrol cihazları ve dekoderleri ile tam uyumlu çalışır.
UV KORUMA
Kimyasal UV koruma katmanına sahiptir ve gövde yapısının tamamı polikarbonat malzemeden yapılır.
SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEME
Özel yalıtımlı bir soket tasarımına sahiptir ve tüm bağlantı noktaları ultrasonik kaynaklıdır. Kullanılan LED’ler IP67 koruma seviyesindedir. Üzerlerinde herhangi bir polimer kaplama yoktur.
KUSURSUZ MONTAJ BRAKETİ
Montaj braketi, kusursuz tasarımı ile kurulum çeşitliliği ve servis kolaylığı sağlar. Sahadaki fiziksel duruma göre her iki yönde de vidalamaya uygundur.

SkyLiner

RGB

Skyliner Serimizin RGB ürün LED'leri, 16 milyon canlı ve dinamik renk seçeneğiyle göz alıcı animasyonlar sunan modern bir aydınlatma ürünüdür. DMX kontrollü ve SPI protokolünde haberleşen RGB ürünlerimiz sağlam yapısı sayesinde toza ve suya karşı IP67 koruma standardına sahiptir. Aynı zamanda UV koruması sayesinde güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır.

DMX
SPI
pwm
RGB
uv
ip67

SkyLiner Serimizin RGBW modelleri, enerji verimliliği, renk ve efekt çeşitliliği, uzun ömür ve programlanabilirlik gibi avantajları sayesinde mimari yapıların gece ve gündüz farklı bir kimlik kazanmasını sağlar. Standart RGB modellerden farklı olarak içerisinde bulunan beyaz LED'ler sayesinde renkler daha parlak ve canlı görünür.

DMX
SPI
RGBW
uv
ip67

SkyLiner Serimizin IntelliWhite modellerinde, LED'ler 3000-6500 Kelvin aralığında ışık vererek uygulandığı alanda göz alıcı bir atmosfer yaratır. DMX kontrollü ve SPI protokolünde haberleşen RGB ürünlerimiz sağlam yapısı sayesinde toza ve suya karşı IP67 koruma standardına sahiptir. Aynı zamanda UV koruması sayesinde güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır.

DMX
SPI
kelvin
uv
ip67

Single Color / CCT modelleri kullanılarak, canlı RGB renklerinden biri ya da ışıltılı beyazın renk tonları ile modern mimari projelerde estetik ve görsel açıdan etkileyici sonuçlar elde edilir. Sağlam malzeme yapısı sayesinde toza ve suya karşı IP67 koruma standardına sahiptir. Aynı zamanda UV koruması sayesinde güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır.

pwm
uv
WNC
RGBA
ip67